Zmiany danych osobowych na bilecie (przekazania) można dokonać:

- w aplikacji Going. (dostępna w Google Play oraz w AppStore) (konto należy zarejestrować przy użyciu adresu mailowego podanego przy zakupie)

- na stronie internetowej: goingapp.pl/moj-bilet

W aplikacji w zakładce Bilety znajdziesz wszystkie bilety, które są przypisane do wskazanego adresu mailowego. Wystarczy wybrać bilet, który chcesz przekazać lub rozdzielić, wyświetlić jego szczegóły (klikając w niego) i kliknąć przycisk PRZEKAŻ BILET. Kolejno należy zaznaczyć liczbę biletów do przekazania i wpisać dane, na które bilety mają być przekazane lub swoje dane, jeśli chcemy tylko rozdzielić bilet grupowy. Osoba odbierająca otrzyma wiadomość mailową z linkiem pozwalającym potwierdzić odbiór. 

Po akceptacji odbioru osoba przekazująca bilet otrzymuje zwrot środków (w ciągu 2-3 dni roboczych), pomniejszony o opłatę za przekazanie biletu. Osoba, która odbiera bilet, zapłaci natomiast jego cenę, opłatę serwisową (zależną od ceny biletu) oraz opłatę za przekazanie biletu.

Uwaga!

Jeśli bilety na wydarzenie są biletami za zero złotych, przy przekazaniu biletu (jeśli jest dopuszczalne) pobieramy 10 złotych od nowego właściciela za usługę przekazania biletu. Wszelkie rozliczenia za bilety pozostają poza Going.

W przypadku, gdy bilet został opłacony poprzez eCard lub Paymento przekazywanie jest darmowe. Wszelkie rozliczenia pozostają poza Going. Natomiast w przypadku transakcji opłaconych BLIKiem 10-13 miesięcy wcześniej (czas ten zależy od banku użytkownika) otrzymamy powiadomienie o błędzie automatycznego zwrotu i zwrócimy się do Ciebie z prośbą o przesłanie numeru konta.

Osoba odbierająca nie musi posiadać konta w aplikacji, ponieważ otrzyma bilet drogą mailową (pokaże się on także w aplikacji po zalogowaniu na podany adres mailowy). Na adres mailowy wpisany przy pierwotnym zakupie zostanie zaś wysłana wiadomość informująca o przyjęciu biletu.

Jeśli osoba, której przekazywany jest bilet, nie potwierdzi odbioru, bilet wróci na konto osoby przekazującej po 72 godzinach lub, jeśli przekazywanie odbyło się w dniu wydarzenia, na dwie godziny przed jego rozpoczęciem. Poinformujemy ją o tym mailowo. Być może wpisany adres e-mail jest błędny lub wiadomość z linkiem do akceptacji trafiła do folderu spam.

W dniu wydarzenia przekazywanie biletów może nie być aktywne. Czas na odbiór biletu to 72h od przekazania. Możliwość ta wygasa również na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia.

Uwaga!

Biletów w aplikacji nie przekażesz jeśli: 

- zostały zakupione przy użyciu Empik Premium,
- przy zakupie została zaznaczona prośba o wystawienie faktury,
- przy zakupie został użyty kod zniżkowy,
- w transakcji znajduje się bilet z wysyłką na adres domowy,
- Organizator wydarzenia wyłączył możliwość przekazywania

 

W przypadku problemów z przekazaniem biletów prosimy o kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy klikając tu.